REGULAMIN DARMOWEJ DOSTAWY

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji jest firma Mamila Ewelina Sołtys, wpisana do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki pod adresem Głużek 134a, 06-521 Wiśniewo, NIP 5842824419, REGON 523313932, prowadząca sklep www.mamila.pl .

2. W okresie od dnia 17.03.2023 r. do odwołania Mamila oferuje w sklepie internetowym  www.mamila.pl, darmową wysyłkę zamówień o wartości od 450 złotych.

3. Oferta promocyjna skierowana jest do klientów sklepu internetowego  www.mamila.pl. Oferta „Darmowa dostawa od 450 zł” dotyczy wszystkich oferowanych form dostawy to jest: dostawę InPost PACZKOMAT oraz Kurier InPost

WARUNKI OFERTY „DARMOWA DOSTAWA OD 450 zł”

1. Z niniejszej oferty mogą skorzystać klienci, którzy złożą zamówienie o wartości minimum 450 zł na stronie internetowej  www.mamila.pl.

2. Oferta promocyjna „Darmowa dostawa od 450 zł” nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

3. W razie częściowego odstąpienia od umowy sprzedaży, jeśli wartość odesłanych towarów obniża wartość zamówienia do kwoty niższej niż 450 złotych warunek promocji przestaje być spełniony.

4. Jeżeli w wyniku częściowego odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość w ramach sklepu internetowego www.mamila.pl (tj. dokonania tzw. zwrotu części produktów zakupionych przy skorzystaniu z Promocji) wartość zamówienia spadnie poniżej kwoty 450 złotych, Organizator uprawniony jest do obciążenia klienta kosztami dostawy, zgodnie z cennikiem dostawy.